Akciová společnost ŽĎAS se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, zahájila svoji výrobu před více než 65 lety. V současné době má cca 2500 zaměstnanců.
 

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

 

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 

Systém kvality a dalších služeb. Moderní základna projekce a vývoje společně s certifikacemi dle EN ISO 9001:2008 a EN 729-2, EN ISO 140001:2004 a OHSAS 18001:2007 a dalšími výrobkovými a procesními certifikáty a kvalifikovaným personálem dle mezinárodně uznávaných standardů jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.

Finanční dar pro nemocnici
Člen představenstva a výkonný ředitel Ing. Miroslav Šabart předal jménem akciové společnosti ŽĎAS šek na 100 tisíc korun Nemocnici v Novém Městě na Moravě. Naše firma tak podpoří nákup urologické operační věže v rámci kampaně Koruna pro muže
Veletrh INNOPROM
img Firma ŽĎAS, a.s. se bude od 10. do 13. července 2017 účastnit veletrhu INNOPROM v Jekatěrinburgu. Navštivte nás na stánku číslo 1E2x
Veletrh POWER-GEN
img Firma ŽĎAS, a.s. se bude od 27. do 29. června 2017 účastnit veletrhu POWER-GEN v Kolíně nad Rýnem. Navštivte nás na stánku číslo K65.
Pozvánky
Veletrhy
 
Design by TRINET a.s.