Akciová společnost ŽĎAS se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, zahájila svoji výrobu před více než 65 lety. V současné době má cca 2500 zaměstnanců.
 

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

 

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 

Systém kvality a dalších služeb. Moderní základna projekce a vývoje společně s certifikacemi dle EN ISO 9001:2008 a EN 729-2, EN ISO 140001:2004 a OHSAS 18001:2007 a dalšími výrobkovými a procesními certifikáty a kvalifikovaným personálem dle mezinárodně uznávaných standardů jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.

Veletrh v Petrohradě
img Akciová společnost ŽĎAS se ve dnech 14.-16. března 2017 zúčastní veletrhu PTFair v Petrohradě. Budeme se těšit na Vaši návštěvu ve společné expozici firem z České republiky na stánku CzechTrade!
Nová investice ve strojírenské výrobě
V provozu Strojírenská výroba byl před koncem roku 2016 instalován nový univerzální soustruh SE 820 NUMERIC od výrobce TRENS SK a.s. Jedná se o stroj z kategorie univerzálních elektronicky řízených soustruhů s možností obrábění v manuálním, poloautomatickém i plně automatickém režimu. Volba režimu řízení k velikosti výrobní dávky zajišťuje i potřebnou odpovídající produktivitu práce.
Kovací soubor s manipulátory
Kovací soubor s lisem CKV 2000, dvěma manipulátory QKK 8 a ingotovým vozem QHK 8 určený pro automatické kování dlouhých tyčí byl vyroben ve ŽĎAS, a.s. pro německou firmu BGH Freital a bude dodán a smontován u zákazníka do konce roku 2016.
Pozvánky
Veletrhy
 
Design by TRINET a.s.