Akciová společnost ŽĎAS se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, zahájila svoji výrobu před více než 65 lety. V současné době má cca 2500 zaměstnanců.
 

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

 

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 

Systém kvality a dalších služeb. Moderní základna projekce a vývoje společně s certifikacemi dle EN ISO 9001:2008 a EN 729-2, EN ISO 140001:2004 a OHSAS 18001:2007 a dalšími výrobkovými a procesními certifikáty a kvalifikovaným personálem dle mezinárodně uznávaných standardů jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.

IFM – International Meeting & Exhibition
img ŽĎAS, a.s. se zúčastní IFM – International Meeting & Exhibition v rakouském Grazu od 11. do 14. září 2017. Zveme Vás na prezentaci našeho přednášejícího: - Automatizované kování a využití 3D vizualizace v kovacím procesu
TS Plzeň získala významný kontrakt za 9,44 milionu eur ve Francii
Strojírenské společnosti TS Plzeň, která patří jako dceřiná firma společnosti ŽĎAS do skupiny CEFC, se v těchto dnech podařilo uzavřít prestižní kontrakt na dodávku zařízení válcoven pro významného francouzského zákazníka - společnost AREVA Zirkonium z koncernu Électricité de France (EdF). Celková hodnota kontraktu činí 9,44 milionu eur.
Přednáška o technické normalizaci ve ŽĎAS, a.s.
Akciová společnost ŽĎAS se dne 18. září 2017 zúčastní semináře Evropské normy v technické praxi, který pořádá Česká společnost pro technickou normalizaci, z.s. Seminář je určen pro pracovníky technické přípravy výroby, pro obchodní úseky i pro učitele na odborných školách.
Pozvánky
Veletrhy
 
Design by TRINET a.s.