Akciová společnost ŽĎAS se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, zahájila svoji výrobu před více než 60 lety. V současné době má cca 2500 zaměstnanců a objem výroby za rok 2013 představuje cca 120 milionů eur.
 

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

 

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 

Systém kvality a dalších služeb. Moderní základna projekce a vývoje společně s certifikacemi dle EN ISO 9001:2008 a EN 729-2, EN ISO 140001:2004 a OHSAS 18001:2007 a dalšími výrobkovými a procesními certifikáty a kvalifikovaným personálem dle mezinárodně uznávaných standardů jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.

PF 2017
img Vedení akciové společnosti ŽDAS přeje svým partnerům, zákazníkům a zaměstnancům klidné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku.
Kovací soubor s manipulátory
Kovací soubor s lisem CKV 2000, dvěma manipulátory QKK 8 a ingotovým vozem QHK 8 určený pro automatické kování dlouhých tyčí byl vyroben ve ŽĎAS, a.s. pro německou firmu BGH Freital a bude dodán a smontován u zákazníka do konce roku 2016.
ŽĎAS na 58. MSV v Brně
Několik týdnů po převzetí akciových společností ŽĎAS a TS Plzeň novým stoprocentním akcionářem, čínskou společností CEFC Group (Europe) Company, se všechny tři subjekty společně představily na 58. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Pozvánky
Veletrhy
 
Design by TRINET a.s.