Akciová společnost ŽĎAS se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, zahájila svoji výrobu před více než 65 lety. V současné době má cca 2500 zaměstnanců.
 

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

 

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 

Systém kvality a dalších služeb. Moderní základna projekce a vývoje společně s certifikacemi dle EN ISO 9001:2008 a EN 729-2, EN ISO 140001:2004 a OHSAS 18001:2007 a dalšími výrobkovými a procesními certifikáty a kvalifikovaným personálem dle mezinárodně uznávaných standardů jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.

Veletrh INNOPROM
img Firma ŽĎAS, a.s. se bude od 10. do 13. července 2017 účastnit veletrhu INNOPROM v Jekatěrinburgu. Navštivte nás na stánku číslo 1E2x
Veletrh POWER-GEN
img Firma ŽĎAS, a.s. se bude od 27. do 29. června 2017 účastnit veletrhu POWER-GEN v Kolíně nad Rýnem. Navštivte nás na stánku číslo K65.
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci ve ŽĎAS, a.s.
Strojírenský měsíčník MM Průmyslové spektrum zveřejnil tento týden již druhý rozhovor o akciové společnosti ŽĎAS. Tentokrát Ing. Róbert Veselý, pověřen řízením úseku Služby, popsal oblast bezpečnosti a ochrany zdraví ve společnosti ŽĎAS, a.s. a zmínil i to, že firma ŽĎAS, a.s. disponuje vlastní jednotkou podnikových hasičů. Celý článek naleznete pod odkazem Více informací.
Pozvánky
Veletrhy
> 10.07.2017
 
Design by TRINET a.s.